MagicGods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MagicGods Forum
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Primu' post primu' banc

Go down 
4 posters
AuthorMessage
nannu
Farmer obosit
Farmer obosit
nannu


Number of posts : 15
Age : 37
Location : Bucharest
Registration date : 2008-03-20

Primu' post primu' banc Empty
PostSubject: Primu' post primu' banc   Primu' post primu' banc EmptyThu Mar 20, 2008 6:31 pm

2 condamnati la inchisoare pe esafod:
- "ba ce zi e azi?"
- "plm, luni"
- "sa-mi bag pwla ce prost am inceput saptamana"
Back to top Go down
Karma
Recuperator
Recuperator



Number of posts : 9
Registration date : 2008-03-20

Primu' post primu' banc Empty
PostSubject: Re: Primu' post primu' banc   Primu' post primu' banc EmptyThu Mar 20, 2008 6:49 pm

Nannule coaie bancurile scriele pe clan unde nu citeste nimeni nu ne plictisii si aici plx Rolling Eyes
Back to top Go down
nannu
Farmer obosit
Farmer obosit
nannu


Number of posts : 15
Age : 37
Location : Bucharest
Registration date : 2008-03-20

Primu' post primu' banc Empty
PostSubject: Re: Primu' post primu' banc   Primu' post primu' banc EmptyThu Mar 20, 2008 7:04 pm

urat urat
Back to top Go down
ViruzZ
Admin
Admin
ViruzZ


Number of posts : 10
Age : 40
Location : in mata
Registration date : 2008-03-20

Primu' post primu' banc Empty
PostSubject: Re: Primu' post primu' banc   Primu' post primu' banc EmptyThu Mar 20, 2008 7:40 pm

da daaaaa...sa manci stiuca de ziua taaaaa...
nanule vezi ca ai topic special pt tine...dr nanu tre sa ajute lumea
Back to top Go down
http://Viruzz.youaremighty.com
Karma
Recuperator
Recuperator



Number of posts : 9
Registration date : 2008-03-20

Primu' post primu' banc Empty
PostSubject: Re: Primu' post primu' banc   Primu' post primu' banc EmptyThu Mar 20, 2008 8:12 pm

Btw Nannu wtt His only bow for first 70 mss; wtt 1000 relics for fb recipe ; wtt fb recipe for sb mats and wt fail sb craft Sad
Back to top Go down
nannu
Farmer obosit
Farmer obosit
nannu


Number of posts : 15
Age : 37
Location : Bucharest
Registration date : 2008-03-20

Primu' post primu' banc Empty
PostSubject: Re: Primu' post primu' banc   Primu' post primu' banc EmptyThu Mar 20, 2008 8:41 pm

ba karma.. in loc sa zici "lasa nannule, trecem peste, etc"
u ma descurajezi..
off ce CL am
Back to top Go down
victoria
Farmer obosit
Farmer obosit



Number of posts : 5
Registration date : 2008-03-20

Primu' post primu' banc Empty
PostSubject: Re: Primu' post primu' banc   Primu' post primu' banc EmptyThu Mar 20, 2008 9:58 pm

Karma wrote:
Btw Nannu wtt His only bow for first 70 mss; wtt 1000 relics for fb recipe ; wtt fb recipe for sb mats and wt fail sb craft Sad
lol! :X
Back to top Go down
nannu
Farmer obosit
Farmer obosit
nannu


Number of posts : 15
Age : 37
Location : Bucharest
Registration date : 2008-03-20

Primu' post primu' banc Empty
PostSubject: Re: Primu' post primu' banc   Primu' post primu' banc EmptyMon Mar 24, 2008 3:19 pm

Noaptea tarziu, 2 blonde se intorceau de la discoteca. Fiindca nu mai circula nimic la ora aceea si intamplator se aflau in apropierea unui depou, isi spun: - Fata, pe bune dreptate se spune ca suntem proaste, hai sa furam un autobuz si sa mergem pana acasa. Zis si facut: una ramase afara de paza, iar cealalta intra sa fure un autobuz. Dupa aproape jumatate de ora, cea din urma se intoarce plangand. Cea care statea de paza o intreaba mirata: - Ce ai fata, ce s-a intamplat? - Fata, nu am gasit nici un 282 sa-l iau care sa ne duca si pe noi acasa, si acum ce ne facem? - Fata, dar tu chiar esti proasta rau. Nu puteai sa iei un 300 si mai mergeam o statie pe jos?

______________________________________________________________________________________________________

Draga John, Nu mai pot continua aceasta relatie. Distanta dintre noi este prea mare. Trebuie sa recunosc ca deja te-am inselat de 2 ori de cand ai plecat si nu cred ca este corect pentru nici unul dintre noi. Imi pare rau. Te rog sa imi trimiti inapoi poza cu mine pe care ti-am trimis-o acum ceva vreme. Cu dragoste, Becky." Soldatul cu sentimentele ranite si ochii inlacrimati le-a cerut tuturor camarazilor sai orice fel de poze pe care le au cu iubite, surori sau foste iubite si amante. Pe langa poza cu Becky, John i-a trimis toate celelalte fotografii cu femei frumoase pe care le-a strans de la prietenii lui. In total erau 53 de fotografii alaturi de scrisoarea care spunea: "Draga Becky, imi pare rau dar nu-mi pot aminti cine dracu esti. Te rog sa-ti iei poza din teanc!"
Back to top Go down
Sponsored content





Primu' post primu' banc Empty
PostSubject: Re: Primu' post primu' banc   Primu' post primu' banc Empty

Back to top Go down
 
Primu' post primu' banc
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MagicGods :: Bla Bla Bla-
Jump to: